دپو کردن کالا در انبار تکنولایف را انبارش می گوییم. این مفهوم به این معنا است که شما فروشندگان عزیز می‌توانید بخشی از کالاهای خود را جهت تامین کالا و تحویل آن به مشتریان، به انبار تکنولایف ارسال کنید تا فرایند تحویل کالا به خریداران راحت‌تر انجام بگیرد. با انبارش کالا زمانی که سفارشی برای آن کالا ثبت می‌شود، کالا مستقیما از انبار برای خریدار ارسال می‌شود و نیازی نیست که برای سفارش‌های روزمره، به‌صورت مداوم محموله ایجاد کرده و برای تحویل کالا به انبارهای تکنولایف مراجعه کنید و یا کالا را به انبار تکنولایف ارسال کنید. در صورتی که سفارشی برای کالای شما ثبت شود به‌صورت اتوماتیک، تعداد سفارش ثبت شده از تعداد کل کالای دپو شده شما کسر می‌شود و نیازی به ایجاد محموله جدا برای انبارش کالا و کالاهای ثبت‌ سفارش شده نخواهید داشت.

مثال: شما به عنوان فروشنده، «۲۰ عدد گوشی موبایل آیفون X» را جهت انبارش کالا به انبارهای تکنولایف ارسال می‌کنید. در صورتی که برای مثال «۲ عدد آیفون X» از کالای شما ثبت سفارش بشود، به‌صورت خودکار از ۲۰ عدد موجودی شما در انبار تکنولایف ۲ عدد آن کسر شده و به مشتری ارسال می‌شودبنابراین نیاز مجدد به ایجاد محموله در پنل فروشندگان تکنولایف و ارسال کالاها به انبارهای تکنولایف نخواهید داشت.

نکته: تکنولایف هیچ هزینه‌ای بابت انبارش کالاها از فروشندگان دریافت نمی‌کند.

انبارش چه مزیت‌هایی دارد؟

  • افزایش فروش کالاهای انبارش‌شده
  • کالاهای شما به‌صورت رایگان در انبار تکنولایف نگهداری می‌شوند.
  • انبارش باعث کم شدن میزان تاخیر و لغو سفارش توسط مشتری می‌شود. در نتیجه امتیاز عملکرد و فروش افزایش می‌یابند.
  • انبارش یا دپوی کالا در انبار تکنولایف باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه ارسال کالا به انبار می‌شود.

چرا انبارش کالا باعث افزایش فروش می‌شود؟

با انبارش کالا در انبارهای تکنولایف، کالای شما برای ارسال به مشتری در دسترس است و این موضوع باعث کاهش تاخیر در ارسال و لغو سفارش کالا از سمت مشتریان می‌شود و منجر به افزایش امتیاز عملکرد شما می‌شود.

در مطلب راهنمای ایجاد محموله در پنل فروشندگان تکنولایف به‌صورت گام به گام توضیح داده‌ایم که چطور می‌توانید نسبت به انبارش کالا در انبارهای تکنولایف اقدام نمایید.